.


Sälj/Projektledning

Ronnie Pettersson
ronnie@gigantprint.se
+46 11 251510
+46 708 424071


Sälj/Projektledning

Niclas Hellberg
niclas@gigantprint.se
+46 11 251511
+46 708 424092


Säljstöd/Projektledning

Kristin Åbrink
kristin@gigantprint.se
+46 11 251596


Säljstöd/Projektledning

Kirsi Seger
kirsi@gigantprint.se
+46 11 251517


Säljstöd/Projektledning
Thomas Hellberg
thomas@gigantprint.se
+46 11 251588
+46 70-842 40 56


Ekonomi

Åsa Lindqvist
asa.lindqvist@gigantprint.se
+46 11 251591
+46 708 424098


Ekonomi

Pia Mäntynen
pia@gigantprint.se
+46 11 251526


VD/Projektledning
Esa Mäntynen
esa@gigantprint.se
+46 11 251501
+46 708 424070

KONTAKT OSS, VI HJELPER DEG!

Gigantprint er som et supermarked med trykte medier. Vi sørger for å finne den riktige løsningen. Alt fra skilt til en forretning eller omprofilering for en hel butikkjede. Våre trykksaker dekker alle behov til event, messer, innvielser, kampanjer og produktlanseringer. Til høyre ser Dere våre sider online.

Ved spørsmål kontakt oss post@gigantprint.no eller 63864000

 

 

Gigantprint inngår i Nordens største trykk-konsern. Dette innebærer at vi tilbyr et komplett tilbud med trykte medier og hjelper til med hele prosessen. Fra idè, layout, produksjon til lager og distribusjon.

TAPETER, TAVLER & POSTERS

Vi har også en side for hjemmeinnredning og kontormiljøer som heter  www.dinprint.se. Her finner Dere tapeter, tavler, posters og rullegardiner med trykk samt tavler i canvas og plexiglass. På siden finner Dere et 1000-talls utvalgte motiv under kategorier.

Ved spørsmål, kontakt oss på
info@dinprint.se

NØDSKILT OG VARSELSKILT


www.svasab.se är vår hemsida för tryckta skyltar med färdiga motiv klara att använda med texter och symboler. De kallas varselskyltar och man beställer brandskyltar, nödskyltar, påbudsskyltar och vägmärken eller vägskyltar.

Ved spørsmål kontakt oss på
info@svasab.se

TRYGT, RASKT OG LETT = GDIREKT

www.gdirekt.se Bestill trykk og messemateriell enkelt og greit - med høyeste kvalitet. Vi vet hvor viktig det er å skape et godt førsteinntrykk. Produksjon av trykksaker og messemateriell skjer i trykkeriet i Norrköping. Kontor finnes i Stockholm, Göteborg, Linköping, Malmö og Oslo.

Ved spørsmål kontakt oss
info@gdirekt.se

nn_NONO
sv_SESE da_DKDK nn_NONO